O laboratorium

Pierwsze w Polsce „Laboratorium Grywalizacyjne” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (UEK) mieści się w Pawilonie „G” sala „-1” – zostało utworzone na potrzeby badań naukowych oraz szkoleń i warsztatów. Laboratorium rozwija technologię wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, służy do testowania i pokazów urządzeń oraz sprzętu, a także specjalistycznego oprogramowania. Laboratorium rozwija technologię wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości oraz ich zastosowanie w edukacji i w projektach biznesowych.

Wykorzystywane w laboratorium nowoczesne rozwiązania IT oraz specjalistyczne wyposażenie umożliwiają przeniesienie mechaniki i metafor pochodzących z gier do świata rzeczywistego, co umożliwia zaimplementowanie ich w szeroko pojętym procesie dydaktycznym oraz w projektach biznesowych.
Więcej

Aktualności

Dzień otwarty Laboratorium Grywalizacji UEK

24 kwietnia 2023r miał miejsce dzień otwarty Laboratorium Grywalizacji dla władz uczelni. Wydarzenie miało na celu zaprezentowanie oferty i możliwości naszego nowoczesnego Laboratorium. Każdy przybyły, dzięki specjalnym okularom VR, mógł …