Jak złożyć zamówienie lub nawiązać współpracę?

Zamówienia na wykonanie usług oferowanych przez UEK należy złożyć do Działu Transferu Wiedzy i Projektów Międzynarodowych, który jest jednostką wspierającą i koordynująca procesy współpracy nauki z biznesem.

Wycena usług jest każdorazowo ustalana na podstawie indywidualnych potrzeb klienta i zależy m.in. od zakresu zleconych prac i rodzaju projektu.

Formularze:

Adres: Dział Transferu Wiedzy i Projektów Międzynarodowych, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 27, 31- 510 Kraków, (Budynek Główny, pok 115, I piętro)

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie z siedzibą w Krakowie przy ul. Rakowickiej 27.